تولید کننده کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی یک پوشش دو جزئی بر پایه اپوکسی بسیار مقاوم، محافظ و زیبا جهت پوشش ­دهی انواع سطوح سیمانی، بتنی و چوبی است. این نوع پوشش برای پوشش دهی کف پارکینگها، محیطهای صنعتی و فروشگاهها بسیار مناسب است. علاوه بر محیطهای عمومی، کفپوش اپوکسی طرحدار و دکوراتیو می­تواند به زیبایی هرچه تمامتر کف اتاق خواب یا خانه شما را نیز پوشش دهد.

کفپوش اپوکسی دارای ویژگی همترازی بسیار مناسب بوده و از براقیت بسیار بالایی برخوردار است. سهولت اعمال و ضخامت کفپوش اپوکسی تابع درصد جامد حجمی و وزنی پوشش می­باشد. کفپوشهای اپوکسی 100% جامد سخت تر و دارای دوام­ پذیری بالاتری می­باشند و به دلیل ویسکوزیته بسیار بالای آنها تنها زمان محدودی برای اعمال آنها وجود دارد. اما کفپوشهای اپوکسی با درصد جامد کمتر (دارای حلالهای بیشتری هستند) اعمال آنها آسانتر بوده و زمان بیشتری برای تشکیل فیلم نیاز دارند.

کفپوش اپوکسی کافی شاپ

کفپوش اپوکسی یکی از بهترین روکش ها و کفپوش های مورد استفاده در صنایع غذایی می باشد.زیبایی، تنوع رنگ، دوام و قابلیت ترمیمم و تغییر در کمتر از یک روز از مزایای کفپوش اپوکسی شرکت نیلی فام می باشد.

در رستوران، کافی شاپ، مراکز تفریحی کفپوش اپوکسی نیلی فام با مقاومت های بالای صنعتی و زیبایی پشم نواز بهترین انتخاب برای مراکز شیک و با کلاس تفریحی خصوصا کافی شاپ ها می باشد.

خاصیت کفپوش های اپوکسی سه بعدی و یا کفپوش های دکوراتیو و همچنین اکلیلی نقره و اکلیلی طلائی حس آرامش و خاص بودن را به هر مجموعه تفریحی اضافه می نماید.

کفپوش اپوکسی راحت تمیز می شود، آلودگی را جذب نمی کند و حس خوب تمیزی را به مشتری القا می نماید.

برای داشتن یک کافی شاپ متفاوت کفپوش اپوکسی نیلی فام کافیست

محصولات مرتبط

1- کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

2- روکش اپوکسی

3- ماستیک اپوکسی

4- کفپوش اپوکسی دکوراتیو

5- پرایمر بتن اپوکسی

physical Properties


Colours : Grey /RAL No
Finish : Flat
Solid by Volume-% : 95±2
Theoretical spreading rate : 0.95 m²/lit-1000 Mic
Flash point : 28°C/83°F
Specific gravity : 1.75 kg/lit-16.9 lbs/US gallon
V.O.C. : Max. 60 gr/lit
Shelf life : 1 Year (25ºC / 77ºF) from time of production. Depending on storage condition,
mechanical stirring may be necessary before usage