تولید کننده کفپوش اپوکسی

درباره ما

درباره ما

معرفی شرکت نیلی فام

تولید کننده رنگهای صنعتی

شركت مهندسي شيميايي و رنگ‌سازي نيلي‌فام ري سال1381 با هدف توليد انواع رنگ‌هاي صنعتي با ظرفيت 6500 تن در سال، به بهره‌برداري رسيد. واحد توليد شركت از نظرجغرافيايي در شهرك صنعتي شمس‌آباد، كه از لحاظ دسترسي و هزينه‌هاي حمل در صنعت رنگ يكي از بهترين موقعيت‌‌هاي استقرار مي‌باشد، واقع گرديده است. واحد توليد نيلي‌فام با دارا بودن تجهيزات و دستگاه‌هاي متعدد شامل: آسياب و ميكسرهاي با توان متفاوت 10 تا 100 اسب‌بخار ركورد توليد 10تن رنگ صنعتي در يك شيفت‌كاري را در سال 1393 دارا مي‌باشد. بزرگترين و ارزنده‌ترين دارايي شركت، نيروهاي انساني مجرب و با احساس مسئوليت بالا مي‌باشد كه در كنار تجهيزات سخت افزاري در راستاي كنترل كيفيت دقيق مواد اوليه و محصولات از يك‌سو انجام آزمايشات مربوط به تحقيق و توسعه‌ي محصولات جهت به روز بودن، مبني‌بر افزايش كيفيت محصول همگام با ايجاد بهينه‌ترين قيمت، در دستيابي بازارهاي بين‌المللي همچون گرجستان، تركمنستان، استراليا و هند ياري نموده است.

يكي ديگر از نقاط قوت شركت همان‌گونه كه به آن اشاره گرديد موقعيت جغرافيايي آن در صنعت رنگ‌سازي مي‌باشد كه دسترسي بالاي آن را به مركز انبارهاي مواداوليه در شورآباد فراهم نموده است، كه اين امرباعث عدم اتلاف زمان و تأمين مواداوليه به هر مقدار و نتيجتاً تحويل سريع كالا را به مشتريان محترم فراهم آورده است.

در پايان اميد است با توجه به چكيده توانمندي‌هاي واحد توليد، بتوانيم بيش از پيش در ارايه‌ي خدمات به شما گرانقدر، كوشا و سربلند باشيم.

چرا شرکت های بزرگ نیلی فام را انتخاب میکنند

خدماتی ماندگار، کیفیتی متمایز

پشتیبانی

مطابق با آخرین تکنولوژی روز

گارانتی محصولات